آخرین اخبار

28. بهمن 1396 - 16:06   |   کد مطلب: 295389
مرصاداسپورت : دبیر هیات بدمینتون استان کرمانشاه گفت: مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور به میزبانی کرمانشاه برگزار و تیم دانشگاه آزاد اسلامی عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرد.

هومن روشنی در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: دور برگشت مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور روزهای 26 و 27 بهمن در کرمانشاه با حضور تیم های دانشگاه آزاد تهران، شهدای مدافع حرم کرمانشاه، سپاهیان اصفهان و پراتیک رامیان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مرحله از مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی با سه پیروزی متوالی 9 امتیاز کسب کرد تا با توجه به کسب 7 امتیاز هم در دیدارهای رفت در مجموع با 16 امتیاز مقام قهرمانی را کسب کند.

روشنی افزود: تیم شهدای مدافع حرم کرمانشاه نیز در دور برگشت 7 امتیاز کسب کرد تا با توجه به 5 امتیاز دور برگشت در مجموع با 12 امتیاز مقام نایب قهرمانی را بدست آورد.

دبیر هیات بدمینتون کرمانشاه یادآوری کرد: تیم های پراتیک رامیان و سپاهان اصفهان نیز با امتیاز 10 برابر شدند که به خاطر مساوی بودن بازی شماری، تیم سوم پس از گیم شماری اعلام می گردد.

وی در پایان گفت: بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاههای کشور با شرکت 7 تیم در قالب دو گروه برگزار شد .

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه