آخرین اخبار

28. بهمن 1396 - 14:27   |   کد مطلب: 295386
مرصاد اسپورت : رئیس هیات سوارکاری استان کرمانشاه از معرفی نفرات برتر مسابقات سوارکاری استان در دو بخش پرش با اسب و چاپار چابک خبر داد.

ستار الماسی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: رقابت های سوارکاری (جام فجر) استان کرمانشاه با حضور اسب سوارانی از سراسر استان در دهکده المپیک کرمانشاه برگزار شد.

وی ادامه داد: در بخش رقابتی چاپار چابک و در رده سنی نونهالان، صبا سادات معصومی با اسب مارکو، سیده آیدا حسینی با اسب رعد و سوگل سادات رزاقی با اسب رعد به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

الماسی در خصوص مسابقات رده  نیز E گفت: یونس کرمی با اسب طوفان، حجت خسروی با اسب مهلقا و مهدی جمشیدی با اسب تایماز رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیات سوارکاری کرمانشاه گفت: مسابقات رده D نیز با قهرمانی امیررضا سلطانی با اسب مارکو، نایب قهرمانی وحید فرجام فر با اسب طوفان و سومی نیکان خمسه با اسب سهند به پایان رسید.

وی ادامه داد: در مسابقات بخش پرش با اسب و در رده E پژمان چشمه سفیدی با اسب دیاکو اول  شد، محمد حسن رستگار با اسب ماهور در رده دوم ایستاد و تارا کرمی با اسب سهند مقام سوم را بدست آورد.

الماسی تصریح کرد: در رده D نیز امیررضا سلطانی با اسب شرور، نیکان خمسه با اسب ماهورو نیکان خمسه با اسب دیاکو اول تا سوم شدند.

دیدگاه شما

اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری