آخرین اخبار

24. دى 1396 - 10:43   |   کد مطلب: 295305
مرصاداسپورت : رئیس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی استان کرمانشاه از کسب 5 مدال رنگارنگ توسط کشتی گیران نوجوان استان در رقابت های قهرمانی روستایی کشور خبر داد.

بهرام بهروش در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: در مسابقات کشتی روستایی نوجوانان کشور ورزشکاران استان کرمانشاه موفق به کسب یک مدال طلا و چهار برنز شدند.

وی ادامه داد: تنها مدال طلای تیم کشتی روستایی کرمانشاه توسط پیام نظری در وزن 55 کیلوگرم بدست آمد، در این وزن همچنین کشتی گیر البری نایب قهرمان شد و مدال برنز مشترک نیز به کشتی گیران کردستان الف و همدان رسید.

بهروش خاطرنشان کرد: در وزن 45 کیلوگرم علی شریفی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی در کنار ورزشکار گیلانی مشترکا سوم شد و مدال طلا و نقره این وزن به ترتیب به کشتی گیران اصفهان و همدان رسید.

رئیس هیات ورزش های روستایی استان کرمانشاه گفت: در وزن 48 کیلوگرم نیز علی خدابخشی از کرمانشاه در کنار ورزشکار اصفهانی مدال برنز گرفت، ضمن اینکه ورزشکاران همدان و قزوین نیز اول و دوم شدند.

وی با اشاره به رقابت های وزن 65 کیلوگرم، گفت: در این وزن ورزشکاران کردستان الف و همدان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند و مقام سوم مشترک نیز به فردین شمس از کرمانشاه به همراه کشتی گیری از خراسان رضوی رسید.

بهروش در خصوص رقابت های وزن 80 کیلوگرم نیز اظهار داشتت: محمدمعین طالبی از کرمانشاه در کنار ورزشکار قزوینی مشترکا سوم شد و مقام های قهرمانی و نایب قهرمانی نیز به ورزشکاران کردستان الف و همدان رسید.

رئیس هیات ورزش های روستایی کرمانشاه گفت: در پایان این رقابت ها و در بخش تیمی، همدان با 86 امتیاز، کردستان الف با 67 و اصفهان با 65 امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی گفت: رقابت های کشتی آزاد نوجوانان روستایی کشور به مدت 2 روز در سریش آباد شهرستان قره از استان کردستان برگزار شد.

بهروش در پایان از علیرضا رحمتی به عنوان سرمربی تیم کشتی روستایی نوجوانان کرمانشاه یاد کرد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه