آخرین اخبار

23. دى 1396 - 12:40   |   کد مطلب: 295300
مرصاداسپورت : رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه از کسب مقام چهارمی رقابت هاثی قهرمانی کشور توسط تیم دو و میدانی استان با کسب سه شنان طلا و نقره خبر داد.

احمد روشن زاده در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم دو و میدانی کرمانشاه با کسب 2 مدال طلا و یک نقره و با 34 امتیاز پس از تهران الف، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی عنوان چهارم را به خود اختصاص داد.

وی تصریح کرد: در رقابت های ماده دو 60 متر، محمد چشمه زار با زمان 6 ثانیه و 76 صدم ثانیه از خط پایان گذشت و مقام قهرمانی را کسب کرد.

روشن زاده افزود: در این ماده دو ورزشکار از مازندران با ثبت رکوردهای 6 ثانیه و 87 صدم ثانیه و 6 ثانیه و 89 صدم ثانیه دوم و سوم شدند.

رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه در خصوص رقابت های دو 800 متر نیز گفت: پژمان یارولی دیگر دونده کرمانشاهی با زمان یک دقیقه و 56 ثانیه و 48 صدم ثانیه موفق به کسب مدال طلا شد.

وی ادامه داد: ورزشکاری از خراسان رضوی با زمان یک دقیقه و 57 ثانیه و یک صدم ثانیه در جایگاه دوم ایستاد و دونده استان آذربایجان شرقی نیز با ثبت رکورد یک دقیقه و 57 ثانیه و 28 صدم ثانیه صاحب مدال برنز شد.

روشن زاده با اشاره به رقابت های ماده 3 هزار متر اظهار داشت: همایون همتی از کرمانشاه با ثبت رکورد 8 دقیقه و 33 ثانیه و 37 صدم ثانیه مقام نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرد.

رئیس هیات دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: در این ماده ورزشکار ایلام با زمان 8 دقیقه و 31 ثانیه و 42 صدم ثانیه از خط پایان گذشت و طلا گرفت و ورزشکاری از اصفهان نیز با ثبت زمان 8 دقیقه و 37 ثانیه و 84 صدم ثانیه صاحب مدال برنز شد.

وی اظهار کرد: در بخش تیمی، تهران الف با 56 امتیاز قهرمان شد، خراسان رضوی با 39 و آذربایجان شرقی با 37 امتیاز دوم سوم شدند.

روشن زاده در پایان گفت: تیم های کرمانشاه، خوزستان، مازندران، فارس، لرستان، ایلام و اصفهان نیز به ترتیب در رده های چهارم تا دهم قرار گرفتند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه