آخرین اخبار

20. دى 1396 - 12:19   |   کد مطلب: 295294
ناکامی مطلق بوکس کرمانشاه در مسابقات انتخابی تیم ملی/
4 بوکسور کرمانشاهی با شکست مقابل حریفان از عضویت در تیم ملی بازماندند
مرصاداسپورت : مسابقات انتخابی و درون اردویی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران با حضور 42 ورزشکار در 10 وزن برگزار شد که در این میان چهار بوکسور کرمانشاهی حاضر با قبول شکست برابر حریفان خود از عضویت در تیم ملی بازماندند.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، بیژن کسایی پور در وزن 69 کیلوگرم، عباس افشارنیا در 75 کیلو، سالار غلامی در 91 کیلو و پوریا امیری در به اضافه 91 کیلوگرم چهار ورزشکار کرمانشاهی حاضر در مسابقات انتخابی بودند.

مسابقات درون اردویی تیم ملی بوکس برای اعزام نفرات منتخب به تورنمنت بلغارستان عصر روز گذشته (19 دی) به پایان رسید و نفرات برتر اوزان مختلف نعرفی شدند.

ناصر جعفری، امید احمدی‌صفا، رضا سلیمانی‌فر، محمد کاسپور، احسان سپهوندی، دانا اسماعیل‌پور، سامان مرادی، سجادکاظم زاده، شاهین موسوی، مبین کهرازه و احسان روزبهانی نفراتی بودند که با پیروزی مقابل حریفان خود به عضویت تیم ملی درآمدند.

در این میان اما کرمانشاه که جزو استان های با تعداد ورزشکار بالا در مسابقات انتخابی بود نتوانست هیچ سهمیه ای در میان ملی پوشان بوکس ایران داشته باشد.

تیم ملی بوکس ایران 16 بهمن اردوی مشترک یک هفته‌ای را در بلغارستان برگزار می‌کنند و پس از آن در تاریخ 28 بهمن‌ماه راهی رقابت‌های بین‌المللی صوفیه می‌شود.

هدایت تیم ملی بوکس ایران در اردو و تورنمنت بلغارستان را اکبر احدی به عنوان سرمربی برعهده دارد.

دیدگاه شما

عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت