آخرین اخبار

20. دى 1396 - 9:32   |   کد مطلب: 295291
مرصاد اسپورت : ملی پوش وزن 67- کیلوگرم تیم کاراته ایران گفت: تمام توان خود را به کار می گیرم که بتوانم رقابت های سال 2018 میلادی را با کسب مدال در مسابقات لیگ جهانی پاریس آغاز کنم.

سعید احمدی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط آمادگی مطلوبی دارم و تا شروع رقابت های لیگ جهانی نیز به صد در صد آمادگی دست خواهم یافت.

وی ادامه داد: انگیزه های زیادی دارم که بتوانم در اولین دوره رقابت های لیگ جهانی سال 2018 موفق باشم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی کنم.

احمدی با بیان اینکه ماه هاست تمرینات خود را دنبال می کند، افزود: برای موفقیت در مسابقات لیگ جهانی که از امسال با حساسیت های بیشتری دنبال می شود باید بسیار آماده بود.

قهرمان کاراته جهان خاطرنشان کرد: اگر شرایط لازم را نداشته باشی باید خیلی زود از این رقابت ها خداحافظی کنی چرا که همه رقبا با حداکثر آمادگی در این رویداد مهم شرکت می کنند.

وی یادآور شد: رقابت های لیگ جهانی در چند مرحله برگزار می شود که موفقیت در اولین مرحله آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت های آینده داشته باشد.

احمدی گفت: اگر در مرحله اول نتایج خوبی حاصل شود به نوعی از حریفان خود زهر چشم گرفته ای و در مراحل بعدی با نوعی ترس مقابلت حاضر می شوند و این یک امتیاز مثبت به حساب می آید.

احمدی در پایان از کاراته ها کاهای ژاپن، فرانسه، صربستان و ونزوئلا به عنوان مهمترین رقبای خود در مسابقات لیگ جهانی یاد کرد.

نخستین مرحله از رقابت های لیگ جهانی(کاراته وان) در سال 2018 میلادی طی روزهای 3 الی 6 بهمن ماه به میزبانی فرانسه و در شهر پاریس برگزار و امتیازات کسب شده ورزشکاران در رده بندی فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو منظور می شود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه