آخرین اخبار

19. دى 1396 - 15:47   |   کد مطلب: 295288
مرصاداسپورت : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: دو و میدانی یکی از رشته های موفق ورزشی استان در طول سال های اخیر بوده است.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، سید ارسلان حسینی در مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان کرمانشاه که در سالن شهید هادیان برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم رئیس جدید این هیات بتواند با نگاهی برنامه محور باعث ارتقای بیش از پیش این رشته شود.

وی افزود: امروز شاهد هستیم کشورهایی در مسابقات معتبر دنیا مانند المپیک موفق هستند که به ورزش های پایه و همگانی اهمیت زیادی می دهند.

حسینی نمونه این کشورها را سوئد عنوان و اظهار کرد: در حالی که آن ها جمعیت ورزشکاری کمتری نسبت به کشور ایران دارند اما موفق شده اند در طول ادوار المپیک 800 مدال کسب کنند در حالی که تعداد مدال ها ما به حدود 60 مدال می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت: خوشبختانه در استان کرمانشاه امکانات دو و میدانی خوبی داریم هر چند کمبودها نیز زیاد است و باید برای رفع آن تلاش کرد.

وی گفت: برای موفقیت باید از ظرفیت های موجود به درستی استفاده کنیم چرا که در گذشته قهرمانان ما با دست خالی و امکاناتی که بسیار کمتر از الان بود افتخارات زیادی کسب کرده اند.

حسینی در پایان خواستار حفظ تعامل رئیس جدید هیات دو و میدانی کرمانشاه با فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان شد و گفت: هر قدر این تعامل بیشتر باشد شاهد موفقیت های چشمگیرتری نیز خواهیم بود.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه