آخرین اخبار

19. دى 1396 - 14:07   |   کد مطلب: 295286
مرصاداسپورت: مجمع انتخاباتی هیات دو و میدانی استان کرمانشاه برگزار و "احمد روشن زاده" به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، مجمع انتخاباتی هیات دو ومیدانی استان کرمانشاه در سالن شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه به ریاست مجیدکیهانی رئیس فدراسیون و با حضور ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در این مجمع که از 17عضو آن، 15 نفر حضور داشتند روشن زاده با کسب تمامی آرا برای مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات دو و میدانی کرمانشاه انتخاب شد.

وی تنها نامزد کسب ریاست هیات دو و میدانی استان کرمانشاه بود.

پیش از این، حمیدرضا فردین پور ریاست هیات دو و میدانی استان کرمانشاه را برعهده داشت.

 

** جذب و پرورش استعدادهای دو و میدانی از مهمترین برنامه هایم خواهد بود

رئیس جدید هیات دو و میدانی استان کرمانشاه پس از انتخابش ضمن قدردانی از اعتماد مجمع برای سپردن مسئولیت هیات به وی، جذب و پرورش استعدادهای دو و میدانی را از مهمترین برنامه های کاری خود عنوان کرد.

احمد روشن زاده با بیان اینکه استفاده از مربیان توانمند یکی دیگر از برنامه های کاریش خواهد بود، گفت: برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقاء سطح ان ها را نیز دنبال می کنم.

وی ادامه داد: بازدید از هیات های شهرستانی و ارسال امکانات لازم یکی دیگر از برنامه هایی است که امیدوارم با کمک فدراسیون محقق شود.

روشن زاده در پایان، تعامل گسترده با فدراسیون دو و میدانی و اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و همچنین استفاده از تجربیات و راهنمایی گرفتن از پیشکسوتان را از دیگر برنامه های کاری خود عنوان کرد.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه