آخرین اخبار

19. دى 1396 - 10:47   |   کد مطلب: 295285
مرصاداسپورت : هفته هفدهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در حالی از امروز (19 دی) آغاز می شود که در یکی از دیدارهای گروه سوم، تیم بعثت کرمانشاه در خانه میزبان گیتی پسند اصفهان خواهد بود.

به گزارش مرصاد اسپورت، تیم های بعثت و گیتی پسند عصر امروز (سه شنبه) در دیداری که برای هر دو تیم سرنوشت ساز است به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تیم بعثت کرمانشاه که هم اکنون در میانه جدول قرار دارد در صورت پیروزی و توقف سایر مدعیان می تواند نیم نگاهی نیز به رده سوم جدول داشته باشد.

از سوی دیگر گیتی پسند اصفهان نیز که در قعر گروه جای دارد سخت به دنبال امتیاز خواهد بود تا بلکه بتواند خود را از انتهای جدول جدا کرده و حداقل یک پله صعود کند.

البته در این میان تیم بعثت برای پیروزی شانس بیشتری دارد چرا که میزبان است و با حمایت هواداران خود می تواند سه امتیاز این دیدار را به اندوخته های خود اضافه کند.

در پایان هفته شانزدهم تیم بعثت کرمانشاه از 14 مسابقه خود صاحب 21 امتیاز شده و در رده ششم قرار دارد، گیتی پسند نیز با همین تعداد بازی و 10 امتیاز تیم آخر جدول رده بندی گروه سوم است.

تیم بعثت البته یک دیدار عقب افتاده بسیار مهم برابر خیبر خرم آباد تیم چهارم گروه نیز دارد و در صورت پیروزی در آن دیدار و همچنین دیدار امروز برابر گیتی پسند این شانس را دارد که حتی تا رده دوم جدول نیز صعود کند.

دیدار رفت تیم های بعثت کرمانشاه و گیتی پسند که در اصفهان برگزار شد با تساوی 2 بر 2 پایان یافت.

 

** مقابل گیتی پسند اصفهان فقط سه امتیاز را می خواهیم

جهانبخش جعفری سرمربی تیم بعثت کرمانشاه نیز در گفت و گو با مرصاد اسپورت گفت: در دیدار امروز برابر گیتی پسند اصفهان فقط سه امتیاز را می خواهیم و بازیکنان تیمم نیز با همین انگیزه وارد زمین خواهند شد.

وی افزود: بعثت کرمانشاه در شرایط خوبی قرار دارد و اگر بتوانیم این دیدار خانگی را با برد پشت سر بگذاریم به صدر جدول نزدیک می شویم.

جعفری خاطرنشان کرد: تیم بعثت هفته به هفته در حال بهتر شدن است و کمتر تیمی است که بتواند در کرمانشاه مقابل آن ایستادگی کند.

سرمربی بعثت کرمانشاه یادآور شد: تمام تیم های گروه از ما به عنوان یک حریف سخت یاد می کنند و باید سعی کنیم که خود را بیش از پیش به حریفان ثابت کرده و همیشه چهره یک مدعی را داشته باشیم.

وی همچنین با دعوت از هواداران برای حضور در استادیوم انقلاب گفت: ما در کرمانشاه هواداران شگفت انگیزی داریم چرا که در تمام لحظات کنار تیم هستند و همین به بازیکنان امید و انگیزه بیشتری می بخشد.

جعفری در پایان ابراز امیدواری کرد تیم بعثت با کمک هواداران خود بتواند گیتی پسند اصفهان را مغلوب و به رده های بالاتر جدول صعود کند.

تیم های بعثت و گیتی پسند از ساعت 14 امروز (19 دی) در ورزشگاه انقلاب شهر کرمانشاه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه