آخرین اخبار

18. دى 1396 - 12:14   |   کد مطلب: 295280
مرصاداسپورت : نتایج ارزیابی عملکرد شش ماهه ادارات ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعلام شد که بر این اساس؛ اداره ورزش و جوانان شهرستان سنقروکلیایی رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش مرصاد اسپورت، در ارزیابی صورت گرفته از ادارت ورزش و جوانان شهرستان های مختلف استان کرمانشاه، شهرستان سنقروکلیایی با کسب 49 امتیاز رتبه اول را به خود اختصاص داد.

شهرستان های اسلام آبادغرب و سرپل ذهاب نیز به ترتیب با 47 و 46 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفته اند.

جوانرود با 41 امتیاز، صحنه با 37 امتیاز، هرسین با 26 امتیاز و دالاهو نیز با 25 امتیاز به ترتیب در رده های چهارم تا هفتم ایستادند.

کنگاور با 24 امتیاز رتبه هشتم، قصرشیرین با 23 امتیاز رتبه نهم، ،پاوه با 22 امتیاز رتبه دهم، ،گیلانغرب با 18 امتیاز رتبه یازدهم، روانسر با 16 امتیاز رتبه دوازدهم و ثلاث باباجانی با 13 امتیاز رتبه سیزدهم را به خود اختصاص دادند.

در این ارزیابی، شهرستان کرمانشاه محاسبه نشده است.

در ارزیابی حوزه های ستادی اداره کل نیز در حوزه معاونت توسعه منابع، شهرستان سنقر با 76 امتیاز رتبه اول، سرپل ذهاب با 74 امتیاز رتبه دوم و اسلام آبادغرب با 69 امتیاز رتبه سوم را کسب کردند.

در حوزه معاونت ورزش نیز شهرستان سرپل ذهاب با 111 امتیاز، صحنه با 105 امتیاز و سنقر و کلیایی با 96 امتیاز رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه