آخرین اخبار

18. دى 1396 - 11:44   |   کد مطلب: 295279
مرصاداسپورت : رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه گفت: تیم ملی هاکی بزرگسالان کشور با درخشش برادران بهلولی (محسن و مسعود) از کرمانشاه که به عنوان ورزشکار و مربی در این تیم حضور داشتند، موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز رقابت های بین المللی اتریش شد.

جواد رضایی تبار در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم ملی هاکی کشورمان در اولین دیدار به مصاف تیم آرمینن نماینده کشور اتریش رفت و با نتیجه 6 بر 2 پیروز میدان شد.

وی خاطرنشان کرد: ملی پوشان هاکی ایران در دومین مسابقه نیز برابر تیم ملی فرانسه قرار گرفتند و در دیداری برتر با حساب 10 بر 2 پیروز میدان شدند.

رضایی تبار افزود: در مسابقه سوم، تیم ملی هاکی سالنی ایران توانست 7 بر 5 از سد تیم ملی چک بگذرد تا به عنوان تیم نخست راهی مرحله نیمه نهایی شود.

رئیس هیات هاکی کرمانشاه گفت: در این مرحله ملی پوشان هاکی کشورمان به مصاف تیم ملی سوييس رفتند و پس از انکه در وقت قانونی برابر این تیم به تساوی 3 بر 3 دست یافتند، در رقابت شوت اوت 5 بر 4 نتیجه را به حریف واگذار و راهی دیدار رده بندی شدند.

وی گفت: تیم ملی هاکی ایران در دیدار برای کسب مدال برنز به مصاف تیم ملی چک رفت و توانست در دیداری نزدیک با حساب 5 بر 3 پیروز و مدال برنز این رقابت ها را کسب کند.

رضایی تبار تصریح کرد: محسن بهلولی ورزشکار کرمانشاهی در تمامی دیدارها به عنوان بازیکن فیکس برای کشورمان به میدان رفت و سهم زیادی در موفقیت این تیم ایفا کرد.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه