آخرین اخبار

16. دى 1396 - 14:05   |   کد مطلب: 295270
مرصاداسپورت: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری رقابت های هفته دوم لیگ برتر کانوپولوی باشگاه های کشور، گفت: تیم پارسیان زاگرس کرمانشاه از چهار مسابقه خود صاحب 2 شکست، یک پیروزی و یک تساوی شد.

محمد سهراب بیگ در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم کانوپولوی کرمانشاه در اولین دیدار برابر هیات قایقرانی زنجان قرار گرفت و با حساب 5 بر 4 نتیجه را واگذار کرد.

وی ادامه داد: تیم پارسیان زاگرس کرمانشاه در دیدار دوم خود مقابل بسیج هیات تهران قرار گرفت که این دیدار را نیز همانند مسابقه اول خود 5 بر 4 واگذار کرد.

سهراب بیگ افزود: در دیدار سوم تیم کانوپولوی کرمانشاه با آوای شهرکرد دیدار کرد و توانست 5 بر 2 صاحب برتری شود.

رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دیدار چهارم و پایانی نیز پارسیان زاگرس با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مسابقه داد و در نهایت نیز دو تیم به تساوی 6 بر 6 رضایت دادند.

وی تصریح کرد: در پایان هفته دوم، باشگاه آرتا صنعت کشاورز اردبیل با 9 امتیاز و تفاضل 10+ در صدر جدول قرار گرفته است.

سهراب بیگ افزود: باشگاه آوای شهرکرد نیز با 9 امتیاز و تفاضل 9+ در رده دوم قرار گرفت و بسیج هیات تهران با 9 امتیاز تفاضل 1- جایگاه سوم را از آن خود کرد.

وی در پایان اظهار داشت: بر اساس تصمیم کمیته کانوپولورقابت های لیگ برتر تا پایان دی ماه به دلیل برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها تعطیل خواهد بود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه