آخرین اخبار

16. دى 1396 - 14:05   |   کد مطلب: 295270
مرصاداسپورت: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری رقابت های هفته دوم لیگ برتر کانوپولوی باشگاه های کشور، گفت: تیم پارسیان زاگرس کرمانشاه از چهار مسابقه خود صاحب 2 شکست، یک پیروزی و یک تساوی شد.

محمد سهراب بیگ در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم کانوپولوی کرمانشاه در اولین دیدار برابر هیات قایقرانی زنجان قرار گرفت و با حساب 5 بر 4 نتیجه را واگذار کرد.

وی ادامه داد: تیم پارسیان زاگرس کرمانشاه در دیدار دوم خود مقابل بسیج هیات تهران قرار گرفت که این دیدار را نیز همانند مسابقه اول خود 5 بر 4 واگذار کرد.

سهراب بیگ افزود: در دیدار سوم تیم کانوپولوی کرمانشاه با آوای شهرکرد دیدار کرد و توانست 5 بر 2 صاحب برتری شود.

رئیس هیات قایقرانی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دیدار چهارم و پایانی نیز پارسیان زاگرس با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مسابقه داد و در نهایت نیز دو تیم به تساوی 6 بر 6 رضایت دادند.

وی تصریح کرد: در پایان هفته دوم، باشگاه آرتا صنعت کشاورز اردبیل با 9 امتیاز و تفاضل 10+ در صدر جدول قرار گرفته است.

سهراب بیگ افزود: باشگاه آوای شهرکرد نیز با 9 امتیاز و تفاضل 9+ در رده دوم قرار گرفت و بسیج هیات تهران با 9 امتیاز تفاضل 1- جایگاه سوم را از آن خود کرد.

وی در پایان اظهار داشت: بر اساس تصمیم کمیته کانوپولورقابت های لیگ برتر تا پایان دی ماه به دلیل برگزاری امتحانات مدارس و دانشگاه ها تعطیل خواهد بود.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه