آخرین اخبار

15. دى 1396 - 13:29   |   کد مطلب: 295266
مرصاداسپورت : رئس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه از راه یابی ورزشکار و مربی بسیجی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی سه گانه کشومان خبر داد.

مصطفی باباملکی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: پارسا محجوب به عنوان ورزشکار و مهدی حقی به عنوان مربی از سوی کادر فنی و فدراسیون برای حضور در اردوی تیم ملی سه گانه دعوت شدند.

وی ادامه داد: مرحله جديد اردوي آماده سازي تيم ملي سه گانه آقايان از روز شنبه 16 دی آغاز می شود.

باباملکی خاطرنشان کرد: این اردو به مدت یک ماه و تا روز 15 بهمن در شهر یاسوج ادامه پیدا می کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه افزود: اردوی تیم ملی به منظور كسب آمادگي و انتخاب افراد برتر براي حضور در كمپ استعداديابي آسيا در كشور تايلند که اواخر بهمن امسال برگزار می شود، برپا خواهد شد.

وی گفت: تیم ملی سه گانه ایران همچنین خود را برای حضور در مسابقات قهرماني جوانان آسيا که ارديبشت ماه سال 97 در هنگ كنگ و هجدهمين دوره بازي هاي آسيايي كه شهريور ماه سال آينده در جاكارتا اندونزي برگزار مي شود آماده می کند.

باباملکی خاطرنشان کرد: 6 ورزشکار به تیم ملی بزرگسالان و امید دعوت شده اند که محجوب ورزشکار بسیجی کرمانشاهی نیز یکی از آن هاست.

رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه تصریح کرد: 3 نفر به اردوی تیم ملی جوانان و 5 نفر هم به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شده اند.

وی در پایان از سید مقصود شبیری به عنوان سرمربی تیم ملی سه گانه ایران یاد کرد و افزود: مهدی حقی نیز به عنتوان یکی از هشت مربی در تیم ملی حضور دارد.

مسابقات سه‌گانه ورزشی ترکیبی است که شرکت‌کنندگان در آن با انجام سه مرحلهٔ استقامتی با یکدیگر رقابت می‌کنند، مراحل مسابقه شامل شنا، دوچرخه‌سواری و دو هستند و مسافت هر یک از این مرحله‌ها بسته به نوع مسابقه تغییر می‌کند.

مسافت سرعتی: 750 متر شنا، 20 کیلومتر دوچرخه‌سواری، 5 کیلومتر دو
مسافت استاندارد یا المپیکی: 1.5 کیلومتر شنا، 40 کیلومتر دوچرخه‌سواری، 10 کیلومتر دو
مسافت طولانی: 1.9 کیلومتر شنا، 90 کیلومتر دوچرخه‌سواری، 21.1 کیلومتر دو

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه