آخرین اخبار

13. دى 1396 - 9:40   |   کد مطلب: 295256
مرصاداسپورت : رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلوان استان کرمانشاه از کسب 16 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران این هیات در سال 2017 میلادی و در رقابت های بین المللی خبر داد.

عزت الله پرنیان در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: در مسابقه های جهانی ۲۰۱۷لندن محمد خالوند ی در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت و مهران نکویی مجد در پرتاب نیزه توانست در جایگاه دوم قرار گیرد و نقره را از آن خود کند

وی افزود: در مسابقات جهانی ۲۰۱۷جوانان در سوئیس در پرتاب دیسک محمد طاها بیگ رضایی به نشان نقره دست یافت و دیگر نماینده کرمانشاه اشکان چراغی توانست در پرتاب دیسک مدال نقره ودر پرتاب وزنه نشان برنز را بدست آورد.

پرنیان تصریح کرد: در جام جهانی فوتبال ۷نفره آرژانتین آقایان جاسم بخشی ،مسلم خزایی ،احسان معصوم زاده و امیر امجدیان توانستند نشان های نقره را بدست آورند.

عزت اله پرنیان با اشاره به مدال آوری بانوان نیز افزود: شهلا بهروزی راد در رقابت های پارااسیایی قایقرانی موفق به کسب یک نشان طلا و یک نقره شد.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلوان کرمانشاه درخصوص مسابقات پارااسیایی ۲۰۱۷جوانان در امارات گفت :در این دوره علیرضا ایزدی مدال طلا وزنه برداری،  فرزین نوری مدال نقره وزنه برداری، محمد طاها بیگ رضایی نشان طلا پرتاب دیسک و اشکان چراغی دو نشان نقره و برنز را در پرتاب دیسک و پرتاب وزنه کسب کردند.

وی همچنین به تشریح فعالیت های مربیان این هیات پرداخت و تصریح کرد:مرتضی ناظمی به عنوان مربی تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولان به مسابقات پارااسیایی جوانان ۲۰۱۷ امارات اعزام شد.

گفتنی است خود عزت الله پرنیان رئیس هیات جانبازان و معلولان استان به عنوان سرپرست تیم ملی تنیس روی میز کشور به رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷چین اعزام شد که حاصل آن یک مدال نقره و دو برنز برای تیم ایران بود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه