آخرین اخبار

13. دى 1396 - 9:40   |   کد مطلب: 295256
مرصاداسپورت : رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلوان استان کرمانشاه از کسب 16 مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران این هیات در سال 2017 میلادی و در رقابت های بین المللی خبر داد.

عزت الله پرنیان در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: در مسابقه های جهانی ۲۰۱۷لندن محمد خالوند ی در پرتاب نیزه به مدال نقره دست یافت و مهران نکویی مجد در پرتاب نیزه توانست در جایگاه دوم قرار گیرد و نقره را از آن خود کند

وی افزود: در مسابقات جهانی ۲۰۱۷جوانان در سوئیس در پرتاب دیسک محمد طاها بیگ رضایی به نشان نقره دست یافت و دیگر نماینده کرمانشاه اشکان چراغی توانست در پرتاب دیسک مدال نقره ودر پرتاب وزنه نشان برنز را بدست آورد.

پرنیان تصریح کرد: در جام جهانی فوتبال ۷نفره آرژانتین آقایان جاسم بخشی ،مسلم خزایی ،احسان معصوم زاده و امیر امجدیان توانستند نشان های نقره را بدست آورند.

عزت اله پرنیان با اشاره به مدال آوری بانوان نیز افزود: شهلا بهروزی راد در رقابت های پارااسیایی قایقرانی موفق به کسب یک نشان طلا و یک نقره شد.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلوان کرمانشاه درخصوص مسابقات پارااسیایی ۲۰۱۷جوانان در امارات گفت :در این دوره علیرضا ایزدی مدال طلا وزنه برداری،  فرزین نوری مدال نقره وزنه برداری، محمد طاها بیگ رضایی نشان طلا پرتاب دیسک و اشکان چراغی دو نشان نقره و برنز را در پرتاب دیسک و پرتاب وزنه کسب کردند.

وی همچنین به تشریح فعالیت های مربیان این هیات پرداخت و تصریح کرد:مرتضی ناظمی به عنوان مربی تیم ملی دو ومیدانی جانبازان و معلولان به مسابقات پارااسیایی جوانان ۲۰۱۷ امارات اعزام شد.

گفتنی است خود عزت الله پرنیان رئیس هیات جانبازان و معلولان استان به عنوان سرپرست تیم ملی تنیس روی میز کشور به رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۷چین اعزام شد که حاصل آن یک مدال نقره و دو برنز برای تیم ایران بود.

دیدگاه شما

دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه