آخرین اخبار

22. مهر 1396 - 10:41   |   کد مطلب: 295053
مرصاد اسپورت : رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه از ناکامی ورزشکاران اعزامی استان به مسابقات تکواندو قهرمانی بزرگسالان کشور در کسب مدال و قرار گرفتن در رده پانزدهم این رقابت ها خبر داد.

مهدی همتی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: تیم کرمانشاه هشت ورزشکار به مسابقات تکواندو قهرمانی کشور اعزام کرد و در نهایت با کسب 15 امتیاز نتوانیت مقامی بهتر از پانزدهمی کسب کند.

همتی افزود: سی و نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با عنوان جام سفیر کره جنوبی در روزهای 20 و 21 مهر در تهران برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: پویا شکری در وزن 54- کیلوگرم، امیرحسین حسینی افخم در وزن 58- کیلو، آرمان امیریان در وزن 63- کیلو، محمد گودرزی در وزن 68- کیلو، محمد صادقی راد در وزن 74- کیلو، امیر رضا ایلخانی در وزن 80- کیلو، امیر رضا رضائی در وزن 87- کیلو و کوروش صدیقی در وزن 87+ کیلوگرم نفرات اعزامی تیم کرمانشاه به مسابقات قهرمانی تکواندو کشور را تشکلی می دادند.

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه اضافه کرد: هدایت تیم کرمانشاه را جواد خاوری به عنوان سرمربی برعهده داشت و فرید کریمی و آرش عزیزی مجد نیز به عنوان مربی در کنار تیم حضور داشتند.

همتی یادآوری کرد: در پایان این رقابت ها تیم تهران با کسب 6 مدال طلا، نقره و برنز و با کسب 57 امتیاز قهرمان شد.

وی ادامه داد: تیم های تکواندو البرز با 55 امتیاز و مازندران نیز با 41 امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

رئیس هیات تکواندو کرمانشاه در پایان گفت: 240 ورزشکار در قالب 33 تیم در رقابت های تکواندو قهرمانی کشور با هم رقابت کردند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان