آخرین اخبار

20. مهر 1396 - 14:12   |   کد مطلب: 295050
مرصاد اسپورت : رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه از اعزام تیم بزرگسالان استان به رقابت های قهرمانی کشور (جام سفیر کره جنوبی) خبر داد.

مهدی همتی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: سی و نهمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو کشور با حضور 236 تکواندوکار از صبح امروز (20 مهر) آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: پویا شکری در وزن 54- کیلوگرم، امیرحسین حسینی افخم در وزن 58- کیلو، آرمان امیریان در وزن 63- کیلو، محمد گودرزی در وزن 68- کیلو، محمد صادقی راد در وزن 74- کیلو، امیر رضا ایلخانی در وزن 80- کیلو، امیر رضا رضائی در وزن 87- کیلو و کوروش صدیقی در وزن 87+ کیلوگرم ترکیب تیم کرمانشاه را تشکیل می دهند.

همتی افزود: هدایت تیم کرمانشاه را جواد خاوری به عنوان سرمربی برعهده دارد و فرید کریمی و آرش عزیزی مجد نیز به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارند.

رئیس هیات تکواندو استان کرمانشاه با بیان اینکه مسابقات چهار وزن اول (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) از صبح امروز آغاز شده، است گفت: 2 نفر از تکواندوکاران استان موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی شده اند.

وی تصریح کرد: محمد صادقی راد در وزن 74- کیلوگرم و امیررضا رضایی در وزن 87- کیلوگرم با شکست رقبای خود به یک هشتم راه یافتند.

همتی گفت: در این مرحله رضایی باید به مصاف ورزشکاری از استان فارس برود ولی هنوز رقیب صادقی راد مشخص نشده است.

وی در پایان اظهار داشت: مسابقات چهار وزن دوم (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) نیز فردا جمعه (21 مهر) برگزار می شود.

دیدگاه شما

اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری