آخرین اخبار

18. مهر 1396 - 10:25   |   کد مطلب: 295043
مرصاد اسپورت : در آغاز هفته ششم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، جدال بعثت کرمانشاه و گیتی پسند اصفهان که یکی برای صدرنشینی می جنگد و یکی هم برای فرار از قعر جدول تلاش می کند.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، تیم های بعثت و گیتی پسند در حالی به مصاف یکدیگر می روند که هر کدام انگیزه متفاوتی برای این دیدار دارند.

از یک سو تیم بعثت کرمانشاه که تاکنون توانسته نتایج خوبی کسب کند به دنبال پیروزی در این دیدار خارج از خانه است تا بلکه با توقف تیم نفت امیدیه مقابل حریفش بتواند جای این تیم را در صدرجدول بگیرد.

از سوی دیگر تیم گیتی پسند نیز درصدد است با کسب سه امتیاز خانگی سروسمانانی به وضعیت خود بدهد و از قعر جدول جدا شود تا برای هفته های آتی امیدوارنه تر کار را دنبال کند.

تیم گیتی پسند که از چهار مسابقه خود تنها یک امتیاز اندوخته است به شدت دنبال سه امتیاز این دیدار هستند و باید منتظر ماند و دید که آیا نماینده کرمانشاه اجازه کسب نخستین پیروزی این فصل را به نماینده اصفهان خواهد داد یا خیر.

تیم بعثت نیز سخت به دنبال سه امتیاز این دیدار است تا با خیالی آسوده تر به استارحت اجباری هفته هفتم برود، چرا که خوب می داند عدم پیروزی در این دیدار ممکن است باعث عقب افتادن از جمع مدعیان شود.

تیم بعثت کرمانشاه در پایان هفته ششم با سه پیروزی خانگی و 2 شکست خارج از خانه و کسب 9 امتیاز مکان دوم جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و گیتی پسند اصفهان از ساعت 15 عصر امروز (18 مهر) در شهر اصفهان برگزار می شود.

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه