آخرین اخبار

16. مهر 1396 - 17:33   |   کد مطلب: 295037
مرصاد اسپورت : رئیس انجمن وودبال استان کرمانشاه از اعزام تیم های آقایان و بانوان استان به رقابت های وودبال قهرمانی کشور خبر داد.

مهدی جوکار در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: رقابت های وودبال قهرمانی کشور از 16 تا 19 مهر به میزبانی استان آذربایجان غربی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

جوکار تصریح کرد: در این رقابت ها 80 ورزشکار از 11 استان در قالب 21 تیم حضور پیدا کرده اند و کرمانشاه نیز با هشت ورزشکار به رقابت ها اعزام شده است.

وی ادامه داد: پوریا همتی، سروش بوجاری، آرش شیرویه زاد و علی علی آبادی در بخش آقایان در رقابت های قهرمانی وودبال کشور حضور پیدا می کنند.

نایب رئیس هیات گلف استان کرمانشاه همچنین از اسماء رحیمی، درسا عبدی، زهرا نامدار زنگنه و مهگل پورطهماسبی نیز به عنوان نفرات اعزامی بخش بانوان به رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

جوکار همچنین با بیان اینکه خود وی سرپرستی تیم های اعزامی آقایان و بانوان کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور را برعهده دارد، از آمادگی خوب این تیم ها برای حضوری قدرتمندانه خبر داد.

وی تصریح کرد: تیم آقایان کرمانشاه در این رقابت ها با استان های قم، همدان و سمنان همگروه شده است.

رئیس انجمن وودبال استان کرمانشاه در خصوص قرعه کشی تیم های بانوان نیز گفت: گروهبندی مسابقات فردا (17 مهر) مشخص خواهد شد.

جوکار اظهار کرد: تیم آقایان کرمانشاه در مسابقات سال گذشته که به میزبانی تهران برگزار شد موفق به کسب مقام پنجم و همچنین کاپ اخلاق رقابت ها گردید.

دیدگاه شما

ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور