آخرین اخبار

16. مهر 1396 - 14:31   |   کد مطلب: 295033
مرصاد اسپورت : مسئول بسیج ورزشکاران سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از برگزاری یادواره شهید شاخص ورزش کشور (شهید داریوش ریزوندی) در شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.

سرهنگ حسین نوری در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: یادواره شهید ریزوندی صبح روز دوشنبه 17 مهر در شهرستان اسلام آبادغرب زادگاه این شهید والامقام برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: یادواره شهید شاخص ورزش کشور از ساعت 9:30 دقیقه فردا در سالن انقلاب واقع در روبروی بیمارستان حضرت امام (ره) برگزار می شود.

سرهنگ نوری ادامه داد: سخنران ویژه این مراسم سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خواهد بود.

مسئول بسیج ورزشکاران استان کرمانشاه تصریح کرد: رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور، مسئولانی از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کشتی، مسئولان سپاه استان و مسئولان استانی و محلی نیز در این یادواره حضور خواهند داشت.

وی گفت: علاوه بر این افراد، از خانواده های معظم شهدای شهرستان اسلام آبادغرب نیز برای حضور در این یادواره دعوت شده است.

سرهنگ نوری تصریح کرد: از حدود 10 هزار شهید استان کرمانشاه، یک هزار و 280 نفر آن ها اهل شهرستان اسلام آبادغرب بوده اند.

شهید داریوش ریزوندی از ورزشکاران کرمانشاهی رشته کشتی بود که در مسابقاتی نظیر کشتی آموزشگاه های کشور و رقابت های خانه کارگر مقام اول را کسب کرد و در رقابت های بین المللی جام جهان پهلوان تختی نیز به عضویت تیم ملی درآمد.

شهید ریزوندی با آغاز جنگ تحمیلی به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافت و سرانجام دهم مهر 1361 و در حالی که فرماندهی گردان مالک اشتر تیپ محمد رسول الله (ص) را برعهده داشت در منطقه سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان