آخرین اخبار

11. مهر 1396 - 20:58   |   کد مطلب: 295021
افتخارآفرینی بانوی ورزشکار کرمانشاهی/
مریم هاشمی بر بام ووشوی جهان ایستاد
مرصاد اسپورت : رئیس هیات ووشوی استان کرمانشاه از کسب مقام قهرمانی بانوی ووشوکار کرمانشاهی در رقابت های قهرمانی جهان خبر داد.

سید رامین موذنی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: هاشمی امشب (11 مهر) در دیدار فینال با شکست حریف فیلپینی خود موفق شد مدال طلای مسابقات جهانی روسیه را به گردن بیاویزد.

وی افزود: بانوی ووشوکار وزن منهای 70 کیلوگرم ایران در دیدار فینال توانست در رقابتی سخت مقابل " هرگی باکیدون" که چندین مدال از مسابقات جهانی و آسیایی کسب کرده بود پیروز و بر سکوی قهرمانی بایستد.

موذنی یادآوری کرد: هاشمی در دور اول رقابت های قهرمانی جهان با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم با برتری برابر حریف هلندی توانست به فینال صعود کند.

رئیس هیات ووشوی کرمانشاه با بیان اینکه این چهارمین مدال طلای مریم هاشمی از مسابقات جهانی بود، گفت: وی در سال های 2011، 2013 و 2015 نیز موفق به کسب مدال طلا شده بود

وی اظهار کرد: بانوی ووشوکار کرمانشاهی در پایان این رقابت ها با کسب عنوان قهرمانی برای همیشه از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

موذنی در پایان گفت: هاشمی با کسب این مدال ارزشمند به یکی از پرافتخارترین ووشوکاران جهان تبدیل شده و برای جامعه ورزش ایران و استان کرمانشاه مایه افتخار و مباهات است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان