آخرین اخبار

11. مهر 1396 - 15:52   |   کد مطلب: 295020
مرصاد اسپورت : دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه از اعزام ورزشکار و داور کرمانشاهی به رقابت های جهانی گراپلینگ خبر داد.

منصور کیانی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: سالار دلفانی به عنوان ورزشکار و بهنوش وزیری به عنوان داور نمایندگان استان در رقابت های جهانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه ملی پوشان در هشت وزن گراپلینگ حضور دارند، خاطرنشان کرد: دلفانی در وزن به اضافه 100 کیلوگرم مبارزه می کند.

کیانی ادامه داد: اردوی تیم ملی گراپلینگ مردان برای حضور در رقابت های جهانی این رشته روزهای 15 تا 25 مهرماه در محل خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار می شود.

دبیر هیات کشتی کرمانشاه یادآوری کرد: سیروان قصیری، امیرعباس انوری، رامین جهاندار و سید پیام موسوی هدایت تیم گراپلینگ مردان ایران را برعهده دارند.

وی یادآوری کرد: همچنین برای رقابت های جهانی گراپلیگ بانوان، از 2 داور ایرانی نیز دعوت شده که یکی از آن ها بهنوش وزیری داور کرمانشاهی است.

کیانی در پایان گفت: رقابت های جهانی گراپلینگ روزهای 26 تا 29 مهرماه در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار می شود.

گراپلینگ سبکی از کشتی آزاد است که  ترکیبی از فنون رشته های مختلف از جمله کشتی آزاد، جوجیتسوی برزیلی، لوتا لیور برازیلیا، کشتی کچ،  جودو و سامبو در آن اجرا می شود. هدف این ورزش خاک کردن و به کنترل درآوردن حریف بر روی زمین است تا با استفاده از فنون خفه کردن یا قفل کردن، حریف را به تسلیم واداشت.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان