آخرین اخبار

11. مهر 1396 - 12:37   |   کد مطلب: 295018
مرصاد اسپورت : در آغاز هفته پنجم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور، دو تیم مدعی بعثت کرمانشاه و خیبر خرم آباد در حالی به مصاف یکدیگر می روند که می توان این دیدار را جدالی 6 امتیازی برای آن ها به حساب آورد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، تیم های بعث کرمانشاه و خیبر خرم آباد هردو از بالانشینان جدول رده بندی گروه سوم هستند و با توجه به موقعیتشان به دنبال سه امتیاز مسابقه هستند.

هم تیم بعثت و هم خیبر به خوبی می دانند واگذار کردن سه امتیاز مسابقه به حریف ممکن است تبعات جبران ناپذیری برای آن ها به همراه داشته باشد و کار آن ها را برای هفته های آتی سخت تر کند.

در این میان موقعیت بعثت حساس تر از حریف خود است چرا که با یک بازی بیشتر، یک امتیاز از حریفش کمتر دارد و برای باقی ماندن در جمع مدعیان نیاز مبرم به کسب سه امتیاز خانگی این دیدار دارد.

بعثت کرمانشاه در همین 4 هفته اخیر فراز و نشیب کم نداشته است، آن ها در خانه به سختی پیروز و در بازی های خارج از خانه نیز به راحتی و با تعداد گل های زیادی مغلوب می شوند.

ادامه این روند برای بعثت قطعا مشکل ساز خواهد بود و می تواند رفته رفته آن ها را از جمع تیم های مدعی خارج کند.

اکتفا کردن به پیروزی های سخت در بازی های داخل خانه و پذیرفتن شکست های راحت و سنگین در بازی های خارج از خانه آنچیزی نیست که هواداران از تیم بعثت انتظار داشته باشند.

تنها نماینده فوتبال استان در صورتی که نتواند سه امتیاز بازی مقابل خیبر خرم آباد را کسب کند و تیم های پائین دستی حریفان خود را شکست دهند قطعا چند پله ای سقوط می کند و ممکن است جبران امتیازات از دست رفته در دیدارهای آتی دشوار باشد.

در عین حال این امید نیز می رود با توجه به نیروی جوانی بعثت و برخورداری از حمایت تماشاگران، شاهد ارائه یک مسابقه خوب از این تیم و کسب سه امتیاز بازی برابر حریف خرم آبادی باشیم.

بعثت در صورت پیروزی مقابل خیبر، جایگاه دوم را برای خود تثبیت می کند و خود را به عنوان یکی از اصلی ترین مدعیان صعود مطرح خواهد کرد.

دیدار تیم های بعثت کرمانشاه و خیبر خرم آباد از ساعت 14:30 دقیقه روز چهارشنبه (12 مهر) در ورزشگاه انقلاب کرمانشاه برگزار می شود.

در پایان هفته چهارم، تیم های خیبر خرم آباد با 7 امتیاز و بعثت کرمانشاه با 6 امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جدول رده بندی گروه سوم قرار دارند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان