آخرین اخبار

7. مهر 1396 - 18:02   |   کد مطلب: 295012
نگاهی به رویدادهای مهم ورزشی کرمانشاه در مهرماه 96/
برگزاری مسابقات کاراته بانوان غرب کشور/زورآزمایی کشتی گیران استان
مرصاد اسپورت : رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به برخی از رویدادهای مهم ورزشی که قرار است مهرماه به میزبانی کرمانشاه برگزار شود، اشاره کرد.

مصطفی باباملکی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: از روز گذشته (هفتم مهر) اردوی چهار روزه تیم فوتبال باشگاه راه آهن تهران در استادیوم آزادی کرمانشاه آغاز شده و تا 12 مهر ادامه پیدا می کند.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات فوتبال نوجوانان شهرستان کرمانشاه در روزهای 10 ، 12 ، 15 و 17 مهر ماه به میزبانی مجموعه ورزشی آزادی از دیگر برنامه های در دست اجراست.

باباملکی یادآوری کرد: همچنین در روزهای 12 تا 15 مهر نیز قرار است مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی استان در مجموعه ورزشی امام خمینی (ع) برگزار شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان کرمانشاه برگزاری جشنواره تکواندو در رده سنی خردسالان در تاریخ 14 مهر واقع در سالن شهید بهشتی مجموعه آزادی را از دیگر برنامه های در دست اجرا ذکر کرد.

وی گفت: از دیگر برنامه های مهم ورزشی می توان به برگزاری رقابت های کاراته سبک کوجوریو جودکای غرب کشور در بخش بانوان اشاره کرد که روز 14 مهر در سالن شهید بهشتی مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار می شود.

باباملکی، برگزاری کلاس کاراته و ارتقاء داوری بانوان کشور از تاریخ 19 تا 21 مهر ماه و در سالن شهید طاهری را از دیگر برنامه های تدارک دیده شده عنوان کرد.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان