آخرین اخبار

4. اسفند 1394 - 10:04   |   کد مطلب: 294004
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه:
ملت ایران، شرکت در انتخابات را یک فریضه و تکلیف می دانند
مرصاد اسپرت: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بر حضور پرشور و همه جانبه جامعه ورزش و جوانان این استان در انتخابات 7 اسفندماه مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مرصاد اسپرت و به نقل از  روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ مجتبی جوهری در این خصوص اظهار کرد:حضور در انتخابات یک اصل و وظیفه ای شرعی و همگانی است.

 

وی افزود: برگزاری انتخابات های متعدّد سراسری در کشور از ابتدای انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون،  همه و همه در راستای تحقق بخشیدن به نقش ارزنده مردم در تعیین سرنوشت خود صورت گرفته است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه «ملت ایران، شرکت در انتخابات را یک فریضه و تکلیف می دانند» اظهار کرد:قطعا این مشارکت عمومی نشان دهندهمبستگی ملی است و همبستگی ملی می تواند در مقابل توطئه های دشمنان به کشور مصونیت ببخشد.

 

وی همچنین خاطرنشان ساخت: انتخابات سرمایه اجتماعی عظیمی خلق می‌ کند و اگر بر روال صحیح و قانونی خود برگزار شود اقتدار، صلابت و همبستگی خاصی ایجاد می کند که موجب یاس و نا امیدی دشمنان جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

 

جوهری ادامه داد: انتظار می رود که نمایندگان منتخب مردم در مجلس دهم با هم افزایی، از اثرگذاری خود برای افزایش اعتبارات و رفع  کمبودهای زیرساختی استان به ویژه در حوزه ورزش و جوانان بهره گیرند.

 

وی افزود: جامعه ورزش و جوانان استان کرمانشاه در انتخابات هفتم اسفند به عنوان وظیفه ملی و دینی برای حفظ نظام اسلامی شرکت می کنند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در پایان با اشاره به سخنان رهبر انقلاب مبنی بر اینکه مردم با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر را ایجاد کنند، افزود: همه باید برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی و خلق حماسه ای جدید در انتخابات حضوری چشمگیر داشته باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه
کانال خبری مرصاد اسپرت