آخرین اخبار

1. آذر 1394 - 11:43   |   کد مطلب: 293666
مرصاد اسپرت : رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه از اعزام وزنه برداران کرمانشاهی به مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور در دی ماه امسال خبر داد .

بابک سلیمی رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت با اعلام این خبر گفت : مسابقات وزنه برداری قهرمانی پیشکسوتان کشور دوم دی ماه امسال به میزبانی بندر عباس برگزار می شود .

 

وی ضمن اشاره به اینکه  این دوره از مسابقات انتخابی مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا است ، گفت : بر اساس برنامه ریزی هیات وزنه برداری ،  یک دوره مسابقات انتخابی در سطح کرمانشاه اواسط آذ رماه امسال با حضور وزنه برداران سراسر استان برگزار می شود تا در نهایت نفرات منتخب پایانی به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد .

 

سلیمی از به عضویت در آمدن 4 وزنه بردار کرمانشاهی در تیم ملی وزنه برداری جوانان خبر داد و گفت  : خوشبختانه در سالجاری هیات وزنه برداری استان کرمانشاه روند رو به رشدی را داشته است تا جایی که تیم وزنه برداری جوانان و نوجوانان استان طی برگزاری 4 دوره از مسابقات وزنه برداری کشور موفق به کسب 20 مدال رنگارنگ در کشور شده است و این در حالی است که سال گذشته وزنه برداران کرمانشاهی تنها به اخذ یک تک مدال برنز اکتفا کردند .

 

رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه یکی از برنامه های اصلی هیات را فعال سازی هیات های شهرستانی دانست و گفت : در حال حاضر هیات وزنه برداری در شهرستان های جوانرود ، کنگاور ، هرسین ، دالاهو و اسلام آباد غرب فعال هستند که البته تلاش و اساس کار ما در نیمه دوم سال جاری فعال سازی وزنه برداری در ما بقی شهرستان های موجود می باشد .

 

سلیمی بهترین راه برای به اوج رساندن وزنه برداری استان را تشویق و ترغیب علاقمندان این رشته ورزشی در رده های سنی پایه دانست و گفت : در این راستا هیات وزنه برداری استان با داشتن بیش از 5 مربی بین المللی مجرب آماده آموزش به ورزشکاران و افراد علاقمند به این رشته ورزشی می باشد .

 

وی در ادامه از مجهز بودن سالن های وزنه برداری مورد استفاده ورزشکاران خبر داد و افزود : در حال حاضر مشکل اساسی هیات وزنه برداری استان محدود بودن بودجه هیات است که ان شا الله با حمایت های همه جانبه اداره کل ورزش و جوانان این مهم رفع شود .

 

 

انتهای پیام /

 

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه