آخرین اخبار

8. تير 1394 - 11:10   |   کد مطلب: 293026
مرصاد اسپرت : رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه از وجود مشکلات مالی و عدم نیروی متخصص در هیات وزنه برداری خبر داد .

بابک سلیمی رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت در خصوص مشکلات موجود در هیات وزنه برداری استان گفت : در حال حاضر یکی از مشکلات مهم هیات وزنه برداری استان نداشتن نیروی متخصص و کاردان در این زمینه است .

 

سلیمی از اندک بودن بودجه های هیات خبر داد و گفت : به دلیل همین بودجه و هزینه های بسیار اندک است که هیات توانایی جذب نیروی ها ی متخصص و مربیان کاردان را  ندارد .

 

رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه گفت : در رشته وزنه برداری ، استان کرمانشاه دارای پتانسیل های بسیار بالایی است تا جایی که سال گذشته رتبه دوم کشور را به خود اختصاص داده است به همین جهت از مسئولین فدراسیون انتظار می رود عنایات و توجهات بیشتری در زمینه ها ی مختلف به استان کرمانشاه داشته باشند .

 

سلیمی در ادامه از تجهیز 2 سالن اختصاصی هیات وزنه برداری استان کرمانشاه خبر داد و گفت : کف پوش کردن سالن ها ، خرید صفحه های وزنه برداری و ... از جمله تجهیزاتی است که در حال حاضر با عنایات و همکاری مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه به سالن های وزنه برداری اختصاص داده است که به جای خود کار بسیار عظیم و شایسته ای برای بهبود جایگاه وزنه برداری در استان است .

 

سلیمی در ادامه از آموزش رشته وزنه برداری در سطوح پایه خبر داد و گفت : اجرای طرح استعداد یابی به رده های سنی نونهال کاری است که هیات به تازگی در حال انجام آن است و نفرات منتخب نهایی به مسابقات وزنه برداری رده های سنی پایه که از اوایل مرداد ماه طی یک مدت سه ماهه برگزار می شود ، اعزام می شوند .

 

رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه در پایان گفت : یکی دیگر از افتخارات هیات وزنه برداری استان کرمانشاه ، حضور کیا قدمی و کیانوش رستمی در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور جهت اعزام به مسابقات جهانی و آسیایی است که این اردو هم اکنون در حال برگزاری می باشد .

 

انتهای پیام /

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه