آخرین اخبار

30. خرداد 1394 - 10:00   |   کد مطلب: 292967
مرصاد اسپرت : رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه از انتخاب دو ورزشکار کرمانشاهی به مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان جهان خبر داد .

بابک سلیمی رییس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اسپرت گفت : مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان جهان شهریور ماه امسال در کشور فنلاند برگزار می شود .

 

وی ضمن اشاره به اینکه این دوره از مسابقات با حضور کشورهای مختلف جهان برگزار می شود گفت : از ایران نیز یک تیم به این دوره از مسابقات اعزام می شود که در میان آنها نام دو ورزشکار کرمانشاهی به چشم می خورد .

 

سلیمی خاطر نشان کرد : اسماعیل حیدر بیگی و کاکامراد غشقایی اسامی نمایندگان کرمانشاهی هستند که  در قالب تیم ایران  به این دوره از مسابقات اعزام می شوند .

 

سلیمی معیار سنجش و انتخاب این ورزشکاران را برگزاری مسابقات انتخابی  اعلام کرد و گفت : از سوی فدراسیون یک مرحله مسابقات انتخابی در همین راستا برگزار شد که نفرات منتخب پایانی به این دوره از مسابقات دعوت شده اند البته در راستای حضور در این دوره از مسابقات یک سری آزمایشات دوپینگ هم از ورزشکاران تا این مرحله گرفته شده است .

 

سلیمی در ادامه از حضور ورزشکاران کرمانشاهی در اردوی تیم ملی خبر داد و گفت : کیانوش رستمی ، کیا قدمی و میلاد خسروی اسامی ورزشکاران کرمانشاهی حاضر در این دوره از اردوی تیم وزنه برداری هستند که از 16 خرداد ماه  در همدان در حال برگزاری است .

 

وی یادآوری کرد : این ورزشکاران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان که قراراست به ترتیب در تایلند و آمریکا برگزار شود آماده می کنند . گفتنی است مرحله دوم و سوم  این اردو در استان های قزوین و تهران برگزار می شود .

 

سلیمی همچنین از بهبود مشکلات مالی و امکاناتی هیات وزنه برداری خبر داد و گفت : پیش از این هیات به علت مشکلات مالی عدیده ای که داشت در بحث اعزام ورزشکاران و همچنین در اختیار گذاشتن امکانات به آنها با مشکلات جدی روبرو بود که اخیرا این مشکلات با همکاری مدیر کل اداره ورزش و جوانان و قول ها و مساعدت های ایشان روند خوبی به خود گرفته است که با این اوصاف امید بیشتری در بهبود روند وزنه برداری استان را داریم .

 

انتهای پیام /

دیدگاه شما

کانال خبری مرصاد اسپرت
اینستاگرام مرصاد اسپرت
عناوین روزنامه های صبح کشور
ورزش سه
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه
دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه